Pilte kokku 3

Loovusait - Metsa Spaa

  • Puukerisega saun
  • Kärjesaun
  • Parvsaun
  • Köetav kümblustünn

Neitsijärve talu, Uibujärve küla, 63225 Põlva vald, Põlvamaa

Indrek Maripuu
Tel: +372 501 0539
indrek@maripuu.eu
Kodulehekülg
Facebook

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Enamus inimesi on kogenud, et sageli tuleb hea idee duši all, meie aga usume, et maailmas on siiski üks koht, kus tulevad veel paremad ideed - saunas. Selle teadmisega varustatult oleme pannud meie juures kokku ühe vahva elamuse, mida hellitavalt ise metsa spaaks ristisime.
Millest koosneb loovuskaitseala metsa spaa :-)?

  • PARVSAUN asub järve peal. Leiliruumist avaneb eriline ürgne vaade meie omanäolisele rabajärvele ja kaasikule. Duširuumi siin ei ole ja eesruumi asemel saab parveserval istuda ja jalgu vees hoida. Rabasauna juures on saunatajatele olemas ka SUP laud. Lavale mahub 6 inimest.
  • KÄRGSAUN on tüüpiline soome saun, aga unikaalsuse annab sellele kärje kuju. Uskumatu kui ruumikas see saun on - sellele pinnale mahuvad nii leiliruum, duširuum, eesruum kui ka tualett. Ka kärgsauna leiliruumis on vaate nautimiseks suur aken. Lavale mahub 5 inimest.
  • KÜMBLUSTÜNNIS, mis asub viljapõllu servas, on hoolimata aastaajast hea istuda ja vaadata päikeseloojangut. Kümblustünn asub kärgsauna ja elamusmajutuse juures - seega saab neid ka mõnusalt terviklikuks elamuseks siduda.

Tulge tiimiga külla ja nautige seda vaadet, vaikust ja rahu. Visake leili, arutage, vahetage vaatenurki. Just nii need head ideed saunas sünnivad.
PS! Saunasid me eraldi välja ei rendi, vaid ainult siis kui oled tulnud meie põhiteenuseid kasutama. Erandiks on elamusmajutus kärjes, kus juurde pakume ka kärjesauna rendi võimalust.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!