23.09.2023 @ 12:00

Hiiu Õlle KodaHiiumaa Suur Saunapäev: Hiiu Saunad ja Hiiu Õlle Koda Kassaris

𝐒𝐞𝐞 𝐨𝐧 ü𝐤𝐬 𝐞𝐫𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐩ä𝐞𝐯, 𝐦𝐢𝐥 𝐤𝐞𝐬𝐞𝐭 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐧𝐚𝐢𝐬𝐭𝐞𝐬𝐮𝐯𝐞 𝐚𝐯𝐚𝐛 𝐨𝐦𝐚 𝐮𝐤𝐬𝐞𝐝 𝐇𝐢𝐢𝐮 Õ𝐥𝐥𝐞 𝐊𝐨𝐝𝐚. 𝐒𝐞𝐝𝐚𝐤𝐨𝐫𝐝𝐚 𝐨𝐧 Õ𝐥𝐥𝐞𝐤𝐚 𝐞𝐞𝐬 𝐤𝐚 𝐤ü𝐝𝐞𝐦𝐚𝐬 𝐬𝐚𝐮𝐧𝐚𝐝 - 𝐥𝐞𝐢𝐥𝐢𝐬𝐚𝐮𝐧 𝐣𝐚 𝐭ü𝐧𝐧 𝐇𝐢𝐢𝐮 𝐒𝐚𝐮𝐧𝐚𝐝𝐞 𝐩𝐨𝐨𝐥𝐭.

Keskpäeval, kell 12.00, avab Ain Hiiu Õlle Koja uksed Kassaris, kus saab mekkida hääd Hiiu õlutit. Seda tuleb nii vaadist, kui saab osta pudeliga. Lisaks on selle suve uued tooted kali ja limpsid. Valikut jagub kõigile. Kindlasti saab ka kala! Ei jää üle muud, kui leida omale sobiv kombo ja kõhtu rõõmustada.

Samal ajal saab tutvuda Hiiu Saunad tünnidega, mis juba vaikselt küdevad, et alates kella viiest saunaelamusi pakkuda.
Erik sätib sel päeval saunad Kassarisse Hiiu Õlle Koja ette – on nii tünnisaun kui leilisaun. Mõlemasse mahub mõnusalt ca 6 saunatajat, tünni ka ca 8 inimest korraga. Olgu siis öeldud, et siin on koht, kus saab nautida mõnusaid sauna ja maitseelamusi käsikäes. 𝐒𝐚𝐮𝐧𝐚𝐩ää𝐬𝐞 𝐬𝐞𝐥 õ𝐡𝐭𝐮𝐥 𝐦𝐚𝐤𝐬𝐚𝐛 𝟏𝟎€/𝐢𝐧 (eelnevalt registreerima ei pea, tule vaid kohale!).

Vä𝐠𝐚-𝐯ä𝐠𝐚 𝐞𝐫𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐕𝐈𝐏 𝐩𝐚𝐤𝐞𝐭𝐭 𝐨𝐧 𝐦õ𝐞𝐥𝐝𝐮𝐝 𝟔-𝐥𝐢𝐢𝐤𝐦𝐞𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐬𝐞𝐥𝐭𝐬𝐤𝐨𝐧𝐧𝐚𝐥𝐞 𝐣𝐚 𝐬𝐞𝐞 𝐨𝐧 Õ𝐋𝐋𝐄𝐕𝐀𝐍𝐍! 𝐀𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐬𝐞𝐥 𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥, 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 ü𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐫𝐝 𝐨𝐧 𝐯õ𝐢𝐦𝐚𝐥𝐢𝐤 𝐇𝐢𝐢𝐮 Õ𝐥𝐥𝐞 𝐊𝐨𝐣𝐚 𝐞𝐞𝐬 𝐧𝐚𝐮𝐭𝐢𝐝𝐚 õ𝐥𝐥𝐞𝐯𝐚𝐧𝐧𝐢!
Muidugi kuulub sinna paketti ka joodavat kraami ja ampsu. See VIP-pakett on kiirematele ja maksab 500€! Kui Sa juba tahad seda, siis kirjuta kiiresti Ainile ain@hiiumaale.ee!

Eriku käest saab Hiiu Saunad liikuvaid kümblustünne ja leilisauna rentida aastaläbi. Nii saadki saunaelamuse luua just endale sobivas kohas. Kui juba kibeleb ja soovid kohe omale koju sauna tellida, siis kirjuta Erikule info@hiiusaunad.ee või vaata ise FB Hiiusaunad. Kümblustünne on valikus lausa neli ja leilisaunasid üks.